HİZMETLERİMİZ
İnşaat ve Yapı
Modern ve Sağlıklı Yapılar; Abdullah Kanber inşaat, tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir ve günümüzde lüks konut projeleri denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olma yolunda ilerlemektedir.
İç Tasarım
İç mimarlık olarak adlandırılan tasarım ve sonuç süreçlerinin tamamı kişilere işlevsel yaşam alanları katmak ve görsel ambiyansı sağlamak için yapılır. Pek çok faktör iç mekan tasarımında rol oynar.

Görsel faktörler(renk, ışık, biçim),
Dokunsal faktörler(yüzey, şekil, doku),
İşitsel faktörler(gürültü, yankı).
Tasarımcı ilgili materyallerini doğru kullanarak gerekli olan estetikliği yaratır. Bir nevi nesnelere şekil verir. Tasarımcının mobilyalar ve aksesuarlar ile renkler hakkında geniş bilgiye sahip olması gerekir. İç mekan tasarımı yapanların en çok kullandığı malzemeler:

mobilya, aydınlatma, halı ve zemin kaplamaları, boya ve duvar kaplamaları, cam, metal, demirbaşlar, sanat eserleri
Yapı ve Dekorasyon
Binalarınızın ve tüm yaşam alanlarınızın estetik görünümü için dekorasyon uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Yapılarınızın iç ve dış dekorasyonu firmamız tarafından uygulanmakta ve dilediğiniz renk seçeneklerinde uygulama sağlamaktayız.

Binalarınızın mantolama ve yalıtım işlemlerinden sonra şık bir görünüm sağlamaktayız.

İç ve dış dekorasyon uygulamalarında bir çok referansa sahip olan firmamız daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.
Peyzaj ve Çevre Düzenleme
Mimarlar bir binanın iç tasarımını yapar ve projelendirir. Bir de binanın dışında kalan, yollar, bahçeler, duvarlar, havuzlar, setler, tesisler vb. vardır. Bunlar dış mekanlardır. Tasarımı için yapı bilgisi, estetik, statik, hidroloji, çizim tekniği, Dendroloji gibi bir takım disipline edilmiş bilgilerin tasarımcıda toplanmış olması gerekir. İşte bu ve benzeri bilgilerle donatılmış elemanların yaptığı dış mekan projelerine peyzaj denir.

Uygulama Alanları
* Ağaçlandırma ve Çimlendirme
* Süs ve Yüzme Havuzu Uygulamaları
* Bahçe Düzenleme ve Bakım
* Drenaj Uygulamaları
* Çit ve Bariyer Uygulamaları
* İstinat Duvarı Uygulamaları
Konut Projeleri
Konut Projeleri Abdullah Kanber İnşaat için yeni bir inşaat, yeni bir mutluluk demektir. Ürettiği her hizmette; ihtiyacı gidermekten ziyade, Sektördeki gelişmeleri ve oluşan yeni talepleri yakından takip eden firmamız, güçlü idari ve mali birikimi ile Konya sektöründe öncü firmalardan biri haline gelmiştir.
Prefabrik ve Çelik Yapılar
Çelik konstrüksiyon yapılarda tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği, özellikle deprem tehtidi taşıyan coğrafi bölgelerde, Prefabrik ve Çelik konutlar; sağlamlığı, esnek mimarisiyle kullanıcılarına konforlu bir yaşam sunmaktadır. Özellikle dilediğiniz yerde ve kısa zamanda kurulabilir olması başlıca tercih sebeplerindendir.

Konut Bina Çeşitleri:

Prefabrik – Çelik Villa,
Prefabrik – Çelik Evler,
Prefabrik – Çelik Yazlık,
Prefabrik – Çelik Bungalov Evler,
Prefabrik – Çelik Deprem Evleri,
HİZMETLERİMİZ
 
© 2020 Abdullah Kanber inşaat  tüm hakları saklıdır
Biz Kimiz

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Konya'nın her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.
ADRES
Karahüyük Mah. Sapandağı Sk. No:12 Meram Konya
TELEFON
0332 265 55 51 0507 447 40 47
POSTA
bilgi@abdullahkanber.com